Wejdź do sieci i znajdź grę dla siebie

Wszytko o Instagram, Facebook, Wordpress, Fotografii

Wejdź do sieci i znajdź grę dla siebie

bigpointInternet wydaje się być nieskończonym źródłem informacji na wszelkie tematy. Obecnie swoim zasięgiem obejmuje on znaczną część kuli ziemskiej, dzięki czemu nieograniczone zasoby codziennie przyciągają uwagę milionów użytkowników na całym świecie. Funkcja informacyjna jednakże jest zaledwie jedną z wielu, ponieważ nie mniejszym zainteresowaniem cieszą się także gry internetowe, które pomimo swojej prostoty zaskarbiły sobie serca niezliczonej grupy fanów. Spopularyzowanie sieci internetowej przyczyniło się do powstania zupełnie nowych gatunków gier.

Ogromną zaletą i przewagą nad tradycyjnymi grami, była opcja wspólnej zabawy z innymi graczami, co odkrywało zupełnie nowe możliwości. W ten właśnie sposób narodziło się MMO, które obecnie należy do ścisłej czołówki najpopularniejszych gier online. Rozgrywka tego typu w większości przypadków polega na rozwoju swojej postaci i walce z przeciwnikami poprzez przemierzanie wciągającego, wirtualnego świata.

Kolejnym gatunkiem, który zyskał na popularności z chwilą pojawienia się Internetu są różnorakie symulatory. Można tutaj wyróżnić naprawdę ciekawe tytuły, czego dowodem może być chociażby SkyRama od niemieckiego producenta Bigpoint. Dzięki niej gracz może się poczuć jak prawdziwy manager lotniska, a dzięki konieczności strategicznego i logicznego myślenia połączonej z kreskówkową grafiką, tytuł stanowi ciekawą propozycję zarówno dla dorosłych jak i młodszych graczy. To samo studio oferuje także popularnego ostatnimi czasy symulatora rolnika – Farmerama. Wykonana w podobnym stylu grafika przyciąga przede wszystkim młodszych odbiorców, stanowiąc dobre narzędzie edukacyjne.

Na samym końcu pozostaje tylko wspomnieć o prawdopodobnie największej zalecie, jaką mogą pochwalić się gry online. Chodzi oczywiście o fakt, że znaczna większość z dostępnych aplikacji jest zupełnie darmowa. Ponadto wszystkie dostępne są za pośrednictwem najzwyklejszej przeglądarki internetowej, a więc nie ma konieczności instalacji nowego oprogramowania. Znika również problem posiadaczy nieco słabszego sprzętu, który często nie był w stanie „odpalić” najnowszych hitów.

Bartek Piasecki

Interesuje mnie wszytko co związane z SOCIAL MEDIA oraz platformą Worpress. Chętnie odpowiem na Wasze pytania związane z w/w tematyką. Jeżeli nie znajdziecie odpowiedzi na interesujące Was pytania napiszcie do mnie maila bortysz(małpa)gmail.com

 

Komentarze i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.