Przesiewacze wibracyjne do kruszywa oraz materiałów sypkich

Wszytko o Instagram, Facebook, Wordpress, Fotografii

Przesiewacze wibracyjne do kruszywa oraz materiałów sypkich

Przesiewacze wibracyjne do kruszywa oraz materiałów sypkich

W przemyśle lekkim oraz ciężkim stosowane są różnego rodzaju przesiewacze wibracyjne. Te urządzenia mają na celu precyzyjnie odsiewać i przesiewać materiały sypkie.  Nasuwa się pytanie dlaczego akurat przesiewacze wibracyjne są najlepszym rozwiązaniem, najlepszą propozycją?

W zależności od wilgotności materiałów możemy zastosować różne przesiewacze wibracyjne.  Najczęściej stosowanym przesiewaczem  wibracyjnym jest przesiewacz okrągły. Taki przesiewacz jest uniwersalny. Nie jest wysoki bo jego wysokość to zaledwie 75 cm. Bardzo łatwo się je czyści oraz wymiana sita zajmuje dosłownie chwilę. Przesiewacz wibracyjny okrągły można stosować w przemyśle spożywczym chemicznym oraz kosmetycznym.

Kolejnym przesiewaczem wibracyjnym o dużym potencjale w przemyśle jest przesiewacz wibracyjny kontrolny. Taki przesiewacz na na zadanie dodatkowo sprawdzanie czy podczas workowania substancji sypkich nie występują zbrylenia oraz niepotrzebne, obce przedmioty.  Warto poczytać o producent pisze o swoich produktach na http://inzynieria.pro/przesiewacze-wibracyjne-2638.html bardzo obszerna wiedza dla firm zainteresowanych, które chcą wprowadzić do swojej produkcji przesiewacze.

przesiewacz wibracyjny

przesiewacz wibracyjny

Przesiewacze wibracyjne zbudowane są z wysokiej jakości stali węglowej. Wytrzymałe one są na uszkodzenia oraz zabrudzenia powstałe ze stycznością substancji kwaśnych oraz zasadowych. Przesiewacze są bardzo kompaktowe i małych gabarytów przez co mają bardzo uniwersalne zastosowanie.

Producent opisuje:

Okrągłe przesiewacze wibracyjne – klasyfikujące
Urządzenia klasyfikujące stosowane do podziału produktu na frakcje oraz filtracji płynów.
Stosowane również do odseparowania nadziarna i podziarna w celu uzyskania jak najlepszego produktu końcowego.

Zalety przesiewacza klasyfikującego

kompaktowe rozmiary
niski pobór energii
proste czyszczenie
prosta i szybka wymiana sita
możliwość zastosowania systemu ultradźwiękowego
wysokie wydajności
do 5 frakcji na jednym urządzeniu
urządzenia budowane pod wymagania klienta
produkcja w Polsce (Certyfikat CE)

 

Bartek Piasecki

Interesuje mnie wszytko co związane z SOCIAL MEDIA oraz platformą Worpress. Chętnie odpowiem na Wasze pytania związane z w/w tematyką. Jeżeli nie znajdziecie odpowiedzi na interesujące Was pytania napiszcie do mnie maila bortysz(małpa)gmail.com