Przesiewacze wibracyjne i ich zastosowanie

Wszytko o Instagram, Facebook, Wordpress, Fotografii

Przesiewacze wibracyjne i ich zastosowanie

Przesiewacze wibracyjne i ich zastosowanie

Firma iPRO produkuje przesiewacze wibracyjne klasyfikujące służące do klasyfikacji produktu na różne frakcje lub doczyszczenia jakościowego proszków lub granulatów.

Przesiewacze wibracyjne  te w jednym przebiegu mogą podzielić produkt na 5 różnych frakcji lub odpylić i wyeliminować nadziarno. Przesiewacze klasyfikujące firma iPRO wykonuje w standardzie spożywczym lub chemicznym. Atutem firmy iPRO jest to że przesiewacze klasyfikujące produkuje pod konkretne wymagania klienta. Oznacza to, że istnieje możliwość modyfikacji projektu przesiewacza w stosunku do standardowego wykonania. Firma iPRO może zmienić wysokość, wyposażenie, kształt i średnicę wysypów urządzenia. Przesiewacze wibracyjne iPRO mogą zostać wyposażone w mechaniczne systemy oczyszczania sit oraz w najbardziej efektywny – system ultradźwiękowy.

Przesiewacze wibracyjne

klasyfikujące iPRO to urządzenia o wysokich wydajnościach i efektywnościach przesiewania. Kompaktowe rozmiary przesiewaczy wibracyjnych iPRO pozwalają na ich szerokie zastosowanie w przemyśle. Urządzenia wykorzystywane zarówno do przesiewania materiałów sypkich jak i do mechanicznej filtracji płynów. Firma iPRO oprócz budowy przesiewaczy pod konkretne wymagania klienta projektuje transport międzyoperacyjny w celu zasilenia przesiewacza produktem i odebrania produktu przesianego. Oznacza to, że przesiewacze mogą zostać jednym z elementów linii produkcyjnej w całości projektowanej przez firmę iPRO.

przesiewacze wibracyjne

Jednym z ostatnich przykładów projektu w którym przesiewacz był jednym z elementów jest linia dla dozowania materiałów sypkich. Przesiewacz klasyfikujący został zainstalowany zaraz za mieszalnikiem w celu wyeliminowania ewentualnych zbryleń i odpylenia produktu. Firma iPRO może również serwisować przesiewacze innych producentów. Głównie z kwestii regeneracji sit lub doposażania urządzeń w ultradźwiękowy system oczyszczania sit.

Przesiewacze wibracyjne klasyfikujące

iPRO produkowane są w Polsce. Firma iPRO zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ofertą firmy iPRO i chcecie dowiedzieć się więcej na temat przesiewaczy zapraszamy na stronę:

Bartek Piasecki

Interesuje mnie wszytko co związane z SOCIAL MEDIA oraz platformą Worpress. Chętnie odpowiem na Wasze pytania związane z w/w tematyką. Jeżeli nie znajdziecie odpowiedzi na interesujące Was pytania napiszcie do mnie maila bortysz(małpa)gmail.com

 

Komentarze i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.