Skuteczne podnoszenie wyników w Google

Wszytko o Instagram, Facebook, Wordpress, Fotografii

Skuteczne podnoszenie wyników w Google

Super ofertaPozycjonowanie stron. Jest sporo metod pozycjonowania stron. Allegro aż kipi od spamerskich linków, piramid z automatów, Artykułów na chińskich serwerach! STOP! Nigdy nie nabieraj się na te sztuczki! Możesz tylko pogorszyć pozycje swojej firmy w wyszukiwarce Google. Nigdy nie kupuj 200-300 artykułów za 50zł! To jest nie realne! to jest Spam.

Gdy Google wyłapie Twoje linki z umieszczonych na witrynach z „Black list” to możecie być pewni, że ban jest tylko kwestią czasu. Są to procesy nieodwracalne!

Pozycjonować trzeba z głową! Trzeba zacząć od analiz witryny nad, którą chcemy pracować. Jak się zdecydujemy na podnoszenie naszych wyników w Google. To trzeba mieć na uwadze, że konkurencja nie śpi. Sprytne pozycjonowanie nie polega na „spamowaniu” linkami w sieci. Jest to proces złożony.

Na naszą pozycję wpływa wiele czynników. Jakość pozyskiwanych linków z sieci oraz ich otoczenie. Ważne też by zadbać o nasze zaplecze. Gdy spełnimy już kilka podstawowych warunków to skoki pozycji jest kwestią czasu.

Chciałbym Państwu zaoferować pozyskiwanie linków moją sprawdzoną skuteczną metodą. Cena mojego pakietu to 200zł. W pakiet wchodzi.

Cena dotyczy jednego słowa kluczowego.
– ok 50. linków z anchorem na stronach PR0 – okres 30 dni
– ok. 30 linków z anchorem na stronach PR1 – okres 30 dni
– ok. 20 linków z anchorem na stronach PR2 – okres 30 dni
– zamieszczenie 10 linków ze stron PR7-9 domeny kierujących do twojego profilu
– Mini Piramida – tj. 7 artykułów linkujących się wzajemnie po 2 słowa klucze każdy
– Pełen monitoring w systemie Seo-Stat
Wszystkie strony nie są sklasyfikowane jako strony spamerskie. Ta metoda jest bardzo skuteczna i gwarantuje podniesienie się pozycji strony.
Przed każdym zleceniem, oferuję darmową analizy pozycji i kondycji Państwa strony. Opisuję wskazówki co trzeba zmienić aby Państwa witryna była w top.
Kontakt: bp@widoczni.org

Bartek Piasecki

Interesuje mnie wszytko co związane z SOCIAL MEDIA oraz platformą Worpress. Chętnie odpowiem na Wasze pytania związane z w/w tematyką. Jeżeli nie znajdziecie odpowiedzi na interesujące Was pytania napiszcie do mnie maila bortysz(małpa)gmail.com

 

Komentarze i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.