Piramida linków. Czy jest skuteczna?

Wszytko o Instagram, Facebook, Wordpress, Fotografii

Piramida linków. Czy jest skuteczna?

Piramida linków, jest ostatnio bardzo popularna wśród pozycjonerów. Jest to bomba linkowa dla tak zwanych GoogleBotów. Szybka indeksacja i schemat linkowy, powoduje że Piramidy to bardzo dobre wyjście jeżeli chodzi o zdobywanie linków. Warto zrobić sobie schemat i wyselekcjonować strony WordPressa, których będziemy używać w naszej piramidzie linków.

Przedstawiając Państwu schemat blokowy idealnie odzwierciedla piramidę linkową. Pozycja na szczycie „1” jest to nasza domena, którą indeksujemy.
Numery 2a, 2b, 2c są strony WordPressa o szybkiej indeksacji i sklasyfikowanym PR. Kolejnymi numerami „trójki” są kolejnymi linkami z opisami zamieszczonymi jako precle. W tych preclach linkujemy nasze linki „dwójki”.
Dzięki trzeciemu poziomowi Indeksujące się linki, potwierdzają robotom wiarygodność w sieci. Nasz mały schemat możemy przepingować odpowiednimi stronami, gdzie zgłosimy nasze nowe wpisy. Warto odczekać dwa, trzy dni by nie zyskać za szybko nowych indeksacji. Sztuczny ruch może negatywnie wpłynąć na nasze pozycjonowanie strony.

Każdy z nas buszuje po Internecie w celu szukania informacji na różne tematy. Szukamy tych informacji na Forach internetowych. Właśnie nasze „Czwóreczki” są linkami pochodzącymi z forów Internetowych. Zakładając konta na forach zamieszczamy w stopkach oraz profilach linki bezpośrednie do naszych „trójeczek”.

Należy pamiętać by wybierać fora sprawdzone i tematycznie zbliżone do tematu naszego pozycjonowania. I już praktycznie powstała piramida linków

Piramida linków

Piramida linków

Bardzo ważna informacja! Staramy się pisać sami artykuły. Nie kopiujemy i nie używamy synonimów. Idąc na łatwiznę możemy tylko zepsuć cały efekt naszego pozycjonowania.
Gdy zrobimy kolejny stopień naszej piramidy, należy ją przepingować ponownie. Kolejną pożywką dla naszych linków będzie wklejanie ich na Facebooku. Badania jakie przeprowadziłem pokazały, że wklejając linki na FB szybko prowokowały roboty do odwiedzin naszej strony….
Kolejne sztuczki jak skutecznie pozycjonować opiszę niedługo!
Prośba, zalajkuj udostępnij ten wpis

Bartek Piasecki

Interesuje mnie wszytko co związane z SOCIAL MEDIA oraz platformą Worpress. Chętnie odpowiem na Wasze pytania związane z w/w tematyką. Jeżeli nie znajdziecie odpowiedzi na interesujące Was pytania napiszcie do mnie maila bortysz(małpa)gmail.com

 

Komentarze i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.