OdPimpowany Profil na Facebooku

Wszytko o Instagram, Facebook, Wordpress, Fotografii

OdPimpowany Profil na Facebooku

Facebook zaczyna odgrywać ważną rolę w życiu nie jednego naszego znajomego. Portal jest tak popularny, że nie raz zapomnimy o urodzinach babci, żony, kumpla ale nie zapomnimy o logowaniu się na Facebooku. Bardzo prostu w obsłudze, mega dużo wtyczek, aplikacji oraz gier, stały kontakt ze znajomymi czyli jedna wielka karuzela z kolorowymi światełkami w jednym miejscu.

Dzisiaj pokażemy Państwu jak można odpicować sobie profil. Przedstawiamy ciekawe rozwiązanie jak zgrać tło profilu wraz ze zdjęciem profilowym. Całość wygląda jak jeden obrazek. Ciekawe rozwiązanie , estetyczne. Nie jednemu znajomemu się oko zaświeci jak zobaczy Wasz profil. Taką usługę możecie Państwo zamówić u nas. Potrzebujemy do tego Waszej grafiki, zdjęcia którego wymiary są nie mniejsze niż 900 piks – szerokość oraz 500 piks wysokość.

Jeżeli zainteresowani są Państwo takim rozwiązaniem, prosimy skorzystać z formularza kontaktowego i napisać do nas maila z zapytaniem o Wasz profil. Ustalimy czas oraz cenę realizacji.

Bartek Piasecki

Interesuje mnie wszytko co związane z SOCIAL MEDIA oraz platformą Worpress. Chętnie odpowiem na Wasze pytania związane z w/w tematyką. Jeżeli nie znajdziecie odpowiedzi na interesujące Was pytania napiszcie do mnie maila bortysz(małpa)gmail.com

 

Komentarze i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.