Naturalne kuracje antynowotworowe

Wszytko o Instagram, Facebook, Wordpress, Fotografii

Naturalne kuracje antynowotworowe

www.kapsaicyna.eu

Butelka z kapsaicyną www.kapsaicyna.eu

W Internecie dużo można znaleźć informacji o naturalnych kuracjach anty-nowotworowych.
Do najpopularniejszych kuracji stosowanych w domach przez chorych można zaliczyć Kapsaicynę, Amigdalinę zwaną witaminą B17 oraz witaminę C.

Można też wyszukać informację o metodach dr. Simonciniego, dr. Ashkara oraz diety Gersona. Wszystkie te kuracje mają jedną bardzo ważną cechę a mianowicie to, że używane do ich przyrządzenia składniki są w 100% naturalne.

Istotą tychże kuracji jest to, aby nie dostarczać do chorego organizmu żadnych zbędnych substancji chemicznych, które sieją dodatkowe spustoszenie w i tak już chorym organizmie. Aby przyjrzeć się bliżej tymże kuracją wystarczy poszukać w wyszukiwarkach internetowych informacji wpisując odpowiednie zapytania np. Kapsaicyna lub Amigdalina. Wyniki poszukiwań są na tyle duże (kilkaset pozycji), że warto pochylić się nad ich lekturą, ponieważ to nie przypadek, że tych informacji jest aż tyle.

Niejednokrotnie można znaleźć relacje wcale nie anonimowych osób, które wg. diagnoz szpitalnych już powinny się żegnać z tym światem a jednak, po sięgnięciu jak to się niejednokrotnie okazuje później tzw. „ostatniej deski ratunku” żyją i mają się dobrze! Wszystko to za sprawą zwykłego oleju, papryki, sody oczyszczonej czy też jąder pestek Moreli Gorzkiej…

To, że Matka Natura sprawia cuda to już wiemy (czasami na własnych przykładach) ale, to że potrafi poradzić sobie z chorobami nowotworowymi to już wprawia w zakłopotanie samych lekarzy, za którymi stoją przecież poważne koncerny farmaceutyczne.

Bartek Piasecki

Interesuje mnie wszytko co związane z SOCIAL MEDIA oraz platformą Worpress. Chętnie odpowiem na Wasze pytania związane z w/w tematyką. Jeżeli nie znajdziecie odpowiedzi na interesujące Was pytania napiszcie do mnie maila bortysz(małpa)gmail.com