NATURALNE KURACJE ANTY – NOWOTWOROWE cz.II

Wszytko o Instagram, Facebook, Wordpress, Fotografii

NATURALNE KURACJE ANTY – NOWOTWOROWE cz.II

NATURALNE KURACJE ANTY – NOWOTWOROWE

Najbardziej znanymi naturalnymi kuracjami antynowotworowymi są Kapsaicyna oraz Amigdalina. Mało kto jednak wie, że oprócz tych dwóch znakomitych metod walki z nowotworami mamy też inne równie dobre naturalne kuracje antynowotworowe, w które wyposażyła nas poniekąd sama matka natura. Pozwolę sobie po krótce opisać kilka z nich:

  1. Kuracja dr. Simoncini’ego. Dr. Simoncini to lekarz onkolog, który wywraca do góry nogami wszystko co do tej pory powiedziano nt. nowotworów; kuracja polega na piciu, płukaniu lub lewatywie (w zależności od umiejscowienia) wody (1-dna szklanka) z dodatkiem sody oczyszczonej (2 łyżeczki) z dodanym do niej syropem klonowym lub glukozą (1-dna łyżeczka). Pijemy codziennie po jednej szklance. Sodę oczyszczoną można kupić w sklepie spożywczym, natomiast syrop klonowy i glukozę np. w sklepie zielarskim lub aptece a nawet sklepie spożywczym.
  1. Witamina „C. Podajemy ją w “końskich” dawkach dostosowanych indywidualnie.

Wg. Dr hab. Linusa Paulinga odpowiednią dawka jest ilość od 3-18g. Witamina „C” w mocnym – dużym stężeniu 1000 mg (1g) w zasadzie do kupienia jest tylko na Internecie lub w sklepach z odżywkami dla sportowców. Nasze (nawet zdrowe) organizmy nie przyswoją takiej ilości witaminy „C”, większość z niej zostanie wydalona, lecz tak ma to działać… Najlepsze udowodnione działanie ma również witamina „C” wstrzyknięta dożylnie, lecz z taka formą jej przyswajania w warunkach domowych będzie problem.

  1. Preparat z grzybków Shitake – Reishi – Maitake. Podajemy go wg opisu z opakowania producenta tj. ok. 1-2 tabletek dziennie. W zasadzie preparat ten jest do kupienia tylko na Internecie.
  1. Zioła. Istnieje wiele przepisów kuracji ziołami. Do najważniejszych zaliczyć można te z publikacji Elżbiety Zielińskiej i księdza Czesława Klimuszki. Tu uwaga: posługujmy się TYLKO i WYŁĄCZNIE oryginalnymi recepturami w/w autorów, a nie gotowymi produktami, które można kupić w sklepach czy też aptekach. Gotowe produkty są dalece modyfikowane. W/w publikacje można znaleźć na Internecie.
  1. Kuracja NIA – George Ashkar. Metoda ta polega na usuwaniu z organizmu toksyn za pomocą czosnku i cieciorki. Opis kuracji: Ashkar proponuje na nodze (poniżej kolana) na noc przyłożyć rozdrobniony czosnek (najlepiej w obrębie pierścionka) i zakleić plastrem. Kiedy zrobi się bąbel, należy go przeciąć i na taką „sączącą się ranę” dać… cieciorkę (ciecierzycę). Na wierzch w podwójnie złożonej ściereczce z wyciętym kołem z jednej strony przykładać liść kapusty (aby rana nie wysychała). Zabandażować ranę. Dwa razy dziennie przez dwa miesiące trzeba wymieniać cieciorkę (która pęczniejąc zbiera wraz z limfą kancerogeny), ranę wokół dezynfekować.
  1. Kuracja Gersona. Znany na całym świecie lekarz (urodzony w Polsce), oraz jego kliniki leczenia nowotworów. Problemem w tej kuracji są niestety pieniądze… Kuracja w klinice jest bardzo droga. Z dobrych wiadomości to to, że na Internecie można znaleźć dokładne opisy tejże kuracji dostosowane do warunków domowych. Po krótce kuracja ta opiera się na diecie składającej się z picia soków z warzyw i owoców oraz stosowaniu lewatyw z kawy jako oczyszczania organizmu z toksyn.
  1. Kuracja dr Budwig. Kuracja ta w zasadzie polega na spożywaniu oleju lnianego zimno-tłoczonego, nieoczyszczanego i świeżego potocznie zwanego budwigowym. Olej ten zawiera cenne źródło kwasu Omega-3. Olej powinno spożywać się 3 razy dziennie z chudym twarogiem (3 łyżki stołowe oleju + 100 gram chudego twarogu).
  1. Inne kuracje z wykorzystaniem świeżo wyciśniętych soków z owoców i warzyw: Terapia Jensena, Walkera i Cabot.
  1. Kuracje oczyszczające organizm z toksyn. Najtańsze na rynku to te z użyciem plasterków przyklejanych na noc do stóp np.: PLASTRY KINOKI.

Szczegóły w/w kuracji są szeroko i szczegółowo opisywane w Internecie. Tam też można zapoznać się z relacjami osób, które stosowały je z powodzeniem. Nie jest problemem dotarcie do nich, czasami udostępniają swoje nr telefonów, czy też adresy e-mail. O wszystkich próbach podjęcia leczenia za pomocą naturalnych kuracji należy poinformować (skonsultować się) lekarza prowadzącego, który stwierdzi, czy nie widzi przeciwskazań… Proszę pamiętać, że skuteczność tradycyjnej terapii (skalpel – chemia – naświetlanie) to tylko 4%… Próbować należy wszystkiego, opisane powyżej kuracje to przecież sama natura…

Bartek Piasecki

Interesuje mnie wszytko co związane z SOCIAL MEDIA oraz platformą Worpress. Chętnie odpowiem na Wasze pytania związane z w/w tematyką. Jeżeli nie znajdziecie odpowiedzi na interesujące Was pytania napiszcie do mnie maila bortysz(małpa)gmail.com