Link w Instastory czyli w relacji Instagram

Wszytko o Instagram, Facebook, Wordpress, Fotografii

Link w Instastory czyli w relacji Instagram

logo-instagramInstagram jest bardzo popularnym narzędziem social media. Korzystają z niego praktycznie wszyscy, którzy chcą zaistnieć w Internecie. Facebook,który jest właścicielem Instagram`u dba o to by rozwijać te narzędzie zgodnie z wytycznymi oraz w taki sposób by ułatwić swoim użytkownikom nawiązywania relacji. Ciekawą funkcją na Instagramie są tak zwane Relacje. Relacje inaczej InstaStory pozwalają nam na wstawienie kilkusekundowych zajawek. W Insta Story
Zajawka może być zamieszczona za pomocą zdjęcia, krótkiego filmiku. Zajawki czyli Insta story edytować i dodawać różne wstawki takie jak gify, emotki, hashtagi, lokalizacje. Możemy również oznaczać znajomych czy też współtwórców i zadawać pytania poprzez ankiety.

Taka relacja widoczna jest na Insta Story tylko 24 godziny. Możemy taką relację zachować i przykleić ją do naszego profilu jako jedno z pięciu najważniejszych relacji.
Dla bardzo dużych kont biznesowych jak i użytkowników Instagram uruchomił możliwość zamieszczania linków bezpośrednich w Insta story , które są aktywne gdy się w nie kliknie. Jest to bardzo dobre narzędzie, które może być wykorzystywane jako internetowy marketing. Możemy zamieścić w Relacji zdjęcie produktu i je podlinkować bezpośrednio do naszego sklepu internetowego.
Jak już wspomniałem wyżej taką możliwość mają tylko konta zweryfikowane, takie konta, które nie wzbudzają żadnych zastrzeżeń i nie naruszają one zasady polityki Facebook.

Facebook cały czas walczy z fejkowymi kontami, które naginają zasady i przez black marketing próbują spamować i wykorzystują narzędzia botujące do zarabiania pieniędzy.
Wiadomo, że w ten sposób kasa ucieka tej wielkiej korporacji jaką jest Firma Facebook. Nikt nie pozwoli na to by źródełko miało wycieki.
Dlatego nie dla każdego jest ta funkcja dostępna. Obserwujcie Widocznych. Będą się tutaj pojawiać różne ciekawostki dotyczące Instagram.

Bartek Piasecki

Interesuje mnie wszytko co związane z SOCIAL MEDIA oraz platformą Worpress. Chętnie odpowiem na Wasze pytania związane z w/w tematyką. Jeżeli nie znajdziecie odpowiedzi na interesujące Was pytania napiszcie do mnie maila bortysz(małpa)gmail.com