Jak zwiększyć ruch na Instagram w 3 minuty?

Wszytko o Instagram, Facebook, Wordpress, Fotografii

Jak zwiększyć ruch na Instagram w 3 minuty?

hasztagi

W poprzedniej publikacji o Instagram `ie opisywałem najpopularniejsze #hashtagi , które są wykorzystywane na tym popularnym portalu. Napisaliście kilkanaście komentarzy, na temat zadania jakie odwiedzający mieli wykonać po przeczytaniu wpisu o popularnych hasztagach.

ZADANIE DLA WAS! EDYTUJCIE JEDEN ZE STARYCH SWOICH WSPISÓW NA INSTAGRAMIE, WYBIERZCIE TRZY HASHTAGI Z TEGO WPISU I ZAPISZCIE. 
PO 15 MINUTACH SPRAWDŹCIE, JAKIE SĄ WYNIKI, WPISZCIE PROSZĘ JAKIE # ZASTOSOWALIŚCIE I JAKIE BYŁY PRZYROSTY.

Zadanie to miało upewnić mnie w pewnych działaniach na Instagramie. Okazuje się, że możemy zwiększyć ruch na naszym Instagramie nie tylko poprzez dodanie nowych postów, czy też komentując kogoś wpisy ale i również poprzez wzbudzenie starych, zapomnianych wpisów, które wiszą zakurzone na naszym Instagramie.

Wystarczy edytować stary wpis i dodać nowe hasztagi . Jak je wybrać? przeczytacie tutaj: Najpopularniejsze # hashtagi na Instagram
Według komentatorów w ciągu kilkunastu minut od momentu edytowania starego wpisu pojawiło się kilka nowych „lajków” jak i followersów (obserwujących).  Jeżeli nie macie czasu na obróbkę nowego zdjęcia, opisania nowego wydarzenia lub jak i w przypadku kont komercyjnych produktu, który chcemy zaprezentować, warto zapamiętać kilkanaście hashtagów i edytować stary wpis.

W ten oto sposób zwiększymy ruch na naszym koncie co wiąże się z tym, że ktoś może zacznie nas obserwować. Warto? Pewnie, że warto.

Taka osobista podpowiedź. Zamiast bezczynnie scrollować Instagram, przeglądając polubione konta, poświęć 3 minuty  dla siebie i wstaw nowe #hasztagi.

Spróbujcie i dajcie znać!

PS: pokażcie swoje konta, wklejcie linki

Bartek Piasecki

Interesuje mnie wszytko co związane z SOCIAL MEDIA oraz platformą Worpress. Chętnie odpowiem na Wasze pytania związane z w/w tematyką. Jeżeli nie znajdziecie odpowiedzi na interesujące Was pytania napiszcie do mnie maila bortysz(małpa)gmail.com

 

Komentarze i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.