Jak założyć bloga?

Wszytko o Instagram, Facebook, Wordpress, Fotografii

Jak założyć bloga?

Zastanawiali się Państwo kiedyś czy nie założyć sobie Bloga? Coraz częściej ludzie zakładają własnie takie e-pamiętniki. Nie tylko by pisać „co się dzisiaj stało” lecz by zamieszczać w sieci swoje spostrzeżenia, zdjęcia czy też komentarze. Jest kilka rozwiązań na to by zaistnieć w sieci. Musimy przemyśleć i dojść do wniosku czego tak naprawdę chcemy. Czy to ma być typowy Internetowy brudnopis, czy też chcemy przyciągnąć na naszą witrynę publikę.

Blogi można założyć za darmo, lecz każdy darmowy blog ma jakiś haczyk. Śmietnik jaki nam serwuje freehoster nieraz doprowadza czytelnika do szału. banery reklamy, okienka pop-up czyli wszystko czego się wystrzega czytelnik przy porannej kawie. Kolejnym minusem darmowych blogów jest to, że w każdej chwili mogą one przestać działać a platforma nie użyczy nam kopii bazy danych i w razie jakiegoś błędu  awarii serwera nasza cała spuścizna popłynie jak woda z kranu do kanalizy. Dlatego warto wydać kilkadziesiąt złotych rocznie i założyć bloga na stabilnym serwerze pod własną nazwą. Koszt utrzymania serwera to ok 50 zł a domena to koszt od 20 do 50 zł. W dzisiejszych czasach każdy liczy się z nawet z groszem. To są całkowicie koszta roczne naszego bloga, strony. Nasza usługa to rejestracja, instalacja konfiguracja podstawowa oraz start Państwa witryny. Dodatkowe usługo to konfiguracje SEO oraz indywidualne style graficzne. Jeżeli są Państwo zainteresowani założeniem bloga, strony proszę zapytania kierować na adres email – prześlemy Państwu darmową wycenę.

Bartek Piasecki

Interesuje mnie wszytko co związane z SOCIAL MEDIA oraz platformą Worpress. Chętnie odpowiem na Wasze pytania związane z w/w tematyką. Jeżeli nie znajdziecie odpowiedzi na interesujące Was pytania napiszcie do mnie maila bortysz(małpa)gmail.com

 

Komentarze i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.