Blog lifestyle`owy – Wmojejtorebce.pl

Wszytko o Instagram, Facebook, Wordpress, Fotografii

Blog lifestyle`owy – Wmojejtorebce.pl

Blog „W mojej torebce” to stosunkowo świeży blog w blogosferze.

Jest to blog głównie lifestylowy, co oznacza, że możemy tam odnaleźć artykuły na przeróżne tematy. Począwszy od tematów o rodzicielstwie i wychowaniu dzieci a skończywszy na kosmetykach i tekstach modowych. Można odnaleźć tam świetne rady kosmetyczne. Jak stworzyć własnoręcznie naturalne kosmetyki, czy też domowe sposoby na przeziębienie. Artykuły tam zamieszczane są pisane na bazie własnego doświadczenia a nie kopiowane lub wyssane z palca.

Autorka bloga jest niepracującą mamą, która poświęca się wychowaniu dzieci. Jest mamą na pełny etat i żoną zapracowanego taty. Inspiracją do powstania były inne blogi lifestylowe, które istnieją już na rynku i odniosły niemały sukces.

Mimo, że autorka inspiruje się blogami już znanymi, na próżno szukać tam tekstów sponsorowanych lub próbujących do takich aspirować. Wszystkie jej teksty płyną z serca i ani trochę nie są pisane pod publikę i dla pieniędzy. Blog jest prawdziwy, bo pisany na bazie własnych doświadczeń i przeżyć.

Oczywiście autorka ma aspiracje, by blog odniósł sukces komercyjny, ale widać, że nie robi tego na siłę i nie za wszelką cenę. Blogowanie ma być dla niej przyjemnością a nie obowiązkiem, który z czasem może stać się kulą u nogi i przestanie sprawiać przyjemność.

Puki co widać iż blog ma potencjał i z czasem może stać się fajnym przystankiem po całym dniu pełnym pracy.

Szczerze polecam poczytać tego bloga i zaglądać tam oraz aktywnie uczestniczyć w jego tworzeniu a za jakiś czas może być z tego piękna perełka blogosfery. Zapraszamy: www.wmojejtorebce.pl

 

Bartek Piasecki

Interesuje mnie wszytko co związane z SOCIAL MEDIA oraz platformą Worpress. Chętnie odpowiem na Wasze pytania związane z w/w tematyką. Jeżeli nie znajdziecie odpowiedzi na interesujące Was pytania napiszcie do mnie maila bortysz(małpa)gmail.com

 

Komentarze i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.