Blog dla ojców www.tatasamwdomu.pl

Wszytko o Instagram, Facebook, Wordpress, Fotografii

Blog dla ojców www.tatasamwdomu.pl

Dzisiaj opisuję blog z poradami dla ojców. Tatasamwdomu.pl bo o nim mowa kieruje swoją treść również dla przyszłych ojców.

Tata sam w domu – opisuje swoje codzienne życie z córkami. Jak diametralnie musi się człowiek zmienić kiedy na świat przychodzą dzieci. To właśnie ojciec córek musi się dostosować do nowych warunków. Zamiast wbijać z synek gwoździe  w deski musi nagle czesać lalki, pić herbatki z gronie dziewczęcym.

Na swoim blogu opisuje pewne rozwiązania, kreatywne pomysły jak zainteresować dziecko światem.  Opisuje swoje doświadczenia i przekazuje wskazówki, które możecie wykorzystać, zastosować u siebie.

Ciekawymi tematami są: http://tatasamwdomu.pl/jak-nauczyc-dziecka-oszczedzac-oszczednosci/ – opisuje swoje doświadczenia oraz w jaki sposób uczył swoją córkę oszczedzać. Temat dosyć ciekawy dla rodziców, którym brakuje argumentów  w jaki sposób nauczyć dziecko oszczędzać

Kolejnym ciekawym tematem jest wpis o tytule: Domowa fabryka kryształów. Opisuje w nim w jaki sposób w domu wzbudzić w dziecku zainteresowanie do chemii i pokazuje jak stworzyć piękne kryształy z siarczanu miedzi.

Szukacie rozwiązania w jaki sposób planować wyjazd z dzieckiem na wakacje? Również taki temat został poruszony. Poruwnuje on oferty wyjazdowe, na czo trzeba zwrócić uwagę.

Najbardziej ciekawym tematem na blogu dla ojców jest wpis pod tytułem:  Jak przeżyć za 100 zł tygodniowo, planując i gotując obiady dla czteroosobowej rodziny. Ciekawe propozycje dań mięsnych oraz wegetariańskich. Powstały o tym dwa ciekawe wpisy.

Zachęcamy do odwiedzin tej strony Tata sam w domu. Nie jeden z was znajdzie tam dla siebie ciekawy temat. Informujemy, również, że na tym blogu są poruszane ciężkie tematy takie jak rozwód rodziców. Często też stosowane sa wulgaryzmy lecz mimo to to wartościowy w treści blog dla każdego taty.

 

 

 

Bartek Piasecki

Interesuje mnie wszytko co związane z SOCIAL MEDIA oraz platformą Worpress. Chętnie odpowiem na Wasze pytania związane z w/w tematyką. Jeżeli nie znajdziecie odpowiedzi na interesujące Was pytania napiszcie do mnie maila bortysz(małpa)gmail.com

 

Komentarze i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.