Afera związana z NC+

Wszytko o Instagram, Facebook, Wordpress, Fotografii

Afera związana z NC+

Logo NC+
Logo NC+

Logo NC+

Minął już jakiś czas jak zrobiło się głośno z faktem że Cyfra Plus połączyła się z N`ką. Media huczały na lewo i prawo, że robią ludzi w bambuko a UOKiK był zalewany skargami od rozżalonych klientów, Poleciały głowy w nowo powstałym zarządzie ale to nie zrobiło większego wrażenia na szefostwie NC+. Powstał specjalny profil na FB AntyNC+, który krzyczał od początku, że NC+ to zło, że NC+ to i tamto. No i po zebraniu ponad 90 tysięcy lajkujących,  motywacja Portalu odpadła .. oprócz wklejania linków co w innych mediach piszczy nic się nie dzieje, a właściciel Fanpega wydaje się jakby bardziej zmęczony i przerośnięty całą sytuacją. Szkoda bo mimo, że go na początku popierałem przemyślałem całą sytuację i co??? Nie ma alternatywy na NC+. Że co? że Polsat Cyfrowy??? pfff, Jak widzę  że mam płacić za samą aktywację kibla 199zł to jaka to łaska? zwłaszcza, że nie mają pakietu Canal plus? Ich program jest nieco lepszy od cyfrowej telewizji naziemnej… a jak jak już coś zaplanują fajnego to zapłać więcej przez PPV.

Nie ma alternatywy na NC+. Mimo że została nałożona na nich kara jedenastu baniek to jak ktoś to mądrze wyliczył to zaledwie 4 zł na jednego abonenta, czyli po miesiącu już znowu jada n a czysto. Przysługuje im apelacja, z której skorzystali. Na bank pójdą na ugodę i koszty sporo spadną i rozejdzie się po kościach. Ceny pakietów NC+ wzrosły, Ale jak chcesz oglądać – płać! A nie się oburzasz i ryczysz koledze do rękawa. Nikt nikogo nie zmusza na płacenie za TV NC+. Możesz iść do Polsatu lub kup sobie dekoder MPG4. Zostaje ci jeszcze możliwość przeprowadzenia się na blokowisko i używać kablówki.

Zadzwoniła do mnie miła Pani i zaoferowała nową umowę, na spokojnie to przekalkulowałem i jako stary klient Cyfry otrzymałem pakiet Silver + pakiet C+ w cenie. Mam kilka kanałów więcej niż dotychczas i płace o 10zł więcej niż na starej umowie. Suma sumarum wychodzi na zero! Nie jestem taki pazerny jak płaczki „PoooLaCYY” i jakoś przeboleje te 3 piwa mniej w miesiącu.

Ludzie opanujcie się trochę bo się rzygać chce od Tych waszych narzekań… Postawcie się lepiej okoniem Rządowi, który was w huhu robi z Vatem, niż płacząc na coś co mieć nie musicie…

Pozdrawiam B.P

Komentujcie… tylko prosze bez brzydkich wyrazów.. to tylko moja opinia, z którą nie musicie się zgodzić

Bartek Piasecki

Interesuje mnie wszytko co związane z SOCIAL MEDIA oraz platformą Worpress. Chętnie odpowiem na Wasze pytania związane z w/w tematyką. Jeżeli nie znajdziecie odpowiedzi na interesujące Was pytania napiszcie do mnie maila bortysz(małpa)gmail.com

 

Komentarze i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.