Archiwa tagu: pozycjonowanie stron

Google zmutowało swojego pingwina 3.0

Kolejna rewolucja w Google!
Pozmieniali, zamieszali i pozycjonerzy się po..li!
Według mnie dobrze. Skończy się sztuczne linkowanie, linkowanie w serwisach bezużytecznych.

Jakość nie ilość!
Na to stawia Pingwin. Próbowałeś zyskać nienaturalnie linki zwrotne? Masz prawo się obawiać, że Twoje pozycje polecą gwałtownie w dół.
Teraz będzie miało duże znaczenie, jak i skąd ruch generujesz. Czy Twoje wpisy są komentowane, naturalnie linkowane, czy często aktualizujesz witrynę? Czy zamieszczasz nowe treści?
Czas na zmiany i na to by ożywiać swoją witrynę. Zachęcaj swoich odwiedzających by tu powrócili.
Zobaczysz to się wam opłaci. Zwiększaj ruch, odpowiedzialność chwaląc się swoimi nowymi treściami na portalach społecznościowych. Zachęcaj do komentowania swoich wpisów.

Sprawa jest oczywista, jeżeli nic się nie dzieje na Twojej stronie to co ma przyciągnąć odwiedzających?
„Raz byłem, raz zwiedziłem, nie ma tu nic nowego po co mam wracać?” Bardzo cenna uwaga!

Czasy, kiedy można było wybić serwis na systemach wymiany linków, katalogach stron czy zwykłych profilach na forach przepadają na zawsze!
Najgorsze jest to, że niektórym nie da się przepowiedzieć jakie tego są skutki! Nadal kupują tanie linki z allegro i topią się w bagnie. Co niektórzy boją się w pierś i próbują przeprosić Pingwina narzędziami zrzekania się linków, lecz to nie jest do końca skuteczne. Lista oczekujących jest długa a skuteczność próśb jest taka jak wydanie wizy do USA Talibowi.

Pingwin Google 3.0 to narzędzie na które czekałem. Mam nadzieje, że pobudzi do działania SEOmarketing.
Jeszcze raz ostrzegam! Nie kupujcie 1000 linków na allegro w cenie 20zł! Nie kupujcie 100 artykułów w cenie 30zł! Mieszarki, synonimy umarły!
– zyskaj linki z polskich naturalnych źródeł
– pisz unikalne treści
– zachęcaj do komentowania…
To ci się opłaci.

Skuteczne podnoszenie wyników w Google

Super ofertaPozycjonowanie stron. Jest sporo metod pozycjonowania stron. Allegro aż kipi od spamerskich linków, piramid z automatów, Artykułów na chińskich serwerach! STOP! Nigdy nie nabieraj się na te sztuczki! Możesz tylko pogorszyć pozycje swojej firmy w wyszukiwarce Google. Nigdy nie kupuj 200-300 artykułów za 50zł! To jest nie realne! to jest Spam.

Gdy Google wyłapie Twoje linki z umieszczonych na witrynach z „Black list” to możecie być pewni, że ban jest tylko kwestią czasu. Są to procesy nieodwracalne!

Pozycjonować trzeba z głową! Trzeba zacząć od analiz witryny nad, którą chcemy pracować. Jak się zdecydujemy na podnoszenie naszych wyników w Google. To trzeba mieć na uwadze, że konkurencja nie śpi. Sprytne pozycjonowanie nie polega na „spamowaniu” linkami w sieci. Jest to proces złożony.

Na naszą pozycję wpływa wiele czynników. Jakość pozyskiwanych linków z sieci oraz ich otoczenie. Ważne też by zadbać o nasze zaplecze. Gdy spełnimy już kilka podstawowych warunków to skoki pozycji jest kwestią czasu.

Chciałbym Państwu zaoferować pozyskiwanie linków moją sprawdzoną skuteczną metodą. Cena mojego pakietu to 200zł. W pakiet wchodzi.

Cena dotyczy jednego słowa kluczowego.
– ok 50. linków z anchorem na stronach PR0 – okres 30 dni
– ok. 30 linków z anchorem na stronach PR1 – okres 30 dni
– ok. 20 linków z anchorem na stronach PR2 – okres 30 dni
– zamieszczenie 10 linków ze stron PR7-9 domeny kierujących do twojego profilu
– Mini Piramida – tj. 7 artykułów linkujących się wzajemnie po 2 słowa klucze każdy
– Pełen monitoring w systemie Seo-Stat
Wszystkie strony nie są sklasyfikowane jako strony spamerskie. Ta metoda jest bardzo skuteczna i gwarantuje podniesienie się pozycji strony.
Przed każdym zleceniem, oferuję darmową analizy pozycji i kondycji Państwa strony. Opisuję wskazówki co trzeba zmienić aby Państwa witryna była w top.
Kontakt: bp@widoczni.org