Archiwa tagu: jak zrobić stronę na FB

Jak zrobić tło i avatar na facebooka cz.2

Dawno nic nie pisałem jako Widoczny! sporo pracy ostatnio wykonałem. Kilka stron , grafik pozycjonowanie…

W wolnej chwili przedstawię Wam cztery nowe konfiguracje na Facebooka. Docinanie grafiki tła oraz avatarka tak by wszystko ładnie pasowało i miało ręce i nogi.

Strona FB Orushki – polskiej projektantki mody , Widocznych na FB i dwie prv w tym mojej.

jak zrobić tło na fb? jak zrobić tło na fb? jak zrobić tło na fb? jak zrobić tło na fb?

 

Jeżeli interesuje was poważny ruch w social media to musi jakoś FB wyglądać. Pierwsze wrażenie to połowa sukcesu. Jeżeli prowadzisz firmę, stronę prv i zainteresowałeś się moimi pracami napisz maila bp(małpa)widoczni.org – wykonam grafikę a nawet mogę rozkręcić Twój FB i wzbudzić na nim życie.

 

Jak zrobić tło na Facebooka?

Ostatnio ponownie aktualizowałem strony firmowe na Facebooku. Cięta i tworzona grafika musiała spasować ze sobą tło i avatar na fanpagu. Jeżeli zdecydujecie się sami docinać tło ze zdjęciem profilowym musicie mieć na uwadze, że rozmiary tła i avataru mają wielkie znaczenie.

Rozmiar tła na Facebooku : 851 piks szerokość, 351 piks wysokość
Rozmiar avatara, zdjęcia profilowego : nie mniejszy niż 180×180 piks

To są standardowe wymiary.

Najlepiej jest obrabiać grafikę która jest większa niż 851×450 piks – wtedy mamy pole manewru. Nie trzeba sztukować, dorabiać. Cięcie i kadrowanie jest wtedy ułatwione.

Poniżej przedstawiam dwie moje ostatnie prace:

tło na facebooku tło na  facebooku spawanie plastiku poznan

 

Pierwszy jest to Hurtownia tkanin , druga to strona Przedszkola 67 w Poznaniu, trzecia spawanie plastiku poznań. W Kolejnym wpisie poruszę temat jak zrobić stronę na FB. Na co zwrócić uwagę, od czego zacząć.

Pozdrawiam BP.