Archiwa tagu: Gerson

NATURALNE KURACJE ANTY – NOWOTWOROWE cz.II

NATURALNE KURACJE ANTY – NOWOTWOROWE

Najbardziej znanymi naturalnymi kuracjami antynowotworowymi są Kapsaicyna oraz Amigdalina. Mało kto jednak wie, że oprócz tych dwóch znakomitych metod walki z nowotworami mamy też inne równie dobre naturalne kuracje antynowotworowe, w które wyposażyła nas poniekąd sama matka natura. Pozwolę sobie po krótce opisać kilka z nich:

  1. Kuracja dr. Simoncini’ego. Dr. Simoncini to lekarz onkolog, który wywraca do góry nogami wszystko co do tej pory powiedziano nt. nowotworów; kuracja polega na piciu, płukaniu lub lewatywie (w zależności od umiejscowienia) wody (1-dna szklanka) z dodatkiem sody oczyszczonej (2 łyżeczki) z dodanym do niej syropem klonowym lub glukozą (1-dna łyżeczka). Pijemy codziennie po jednej szklance. Sodę oczyszczoną można kupić w sklepie spożywczym, natomiast syrop klonowy i glukozę np. w sklepie zielarskim lub aptece a nawet sklepie spożywczym.
  1. Witamina „C. Podajemy ją w “końskich” dawkach dostosowanych indywidualnie.

Wg. Dr hab. Linusa Paulinga odpowiednią dawka jest ilość od 3-18g. Witamina „C” w mocnym – dużym stężeniu 1000 mg (1g) w zasadzie do kupienia jest tylko na Internecie lub w sklepach z odżywkami dla sportowców. Nasze (nawet zdrowe) organizmy nie przyswoją takiej ilości witaminy „C”, większość z niej zostanie wydalona, lecz tak ma to działać… Najlepsze udowodnione działanie ma również witamina „C” wstrzyknięta dożylnie, lecz z taka formą jej przyswajania w warunkach domowych będzie problem.

  1. Preparat z grzybków Shitake – Reishi – Maitake. Podajemy go wg opisu z opakowania producenta tj. ok. 1-2 tabletek dziennie. W zasadzie preparat ten jest do kupienia tylko na Internecie.
  1. Zioła. Istnieje wiele przepisów kuracji ziołami. Do najważniejszych zaliczyć można te z publikacji Elżbiety Zielińskiej i księdza Czesława Klimuszki. Tu uwaga: posługujmy się TYLKO i WYŁĄCZNIE oryginalnymi recepturami w/w autorów, a nie gotowymi produktami, które można kupić w sklepach czy też aptekach. Gotowe produkty są dalece modyfikowane. W/w publikacje można znaleźć na Internecie.
  1. Kuracja NIA – George Ashkar. Metoda ta polega na usuwaniu z organizmu toksyn za pomocą czosnku i cieciorki. Opis kuracji: Ashkar proponuje na nodze (poniżej kolana) na noc przyłożyć rozdrobniony czosnek (najlepiej w obrębie pierścionka) i zakleić plastrem. Kiedy zrobi się bąbel, należy go przeciąć i na taką „sączącą się ranę” dać… cieciorkę (ciecierzycę). Na wierzch w podwójnie złożonej ściereczce z wyciętym kołem z jednej strony przykładać liść kapusty (aby rana nie wysychała). Zabandażować ranę. Dwa razy dziennie przez dwa miesiące trzeba wymieniać cieciorkę (która pęczniejąc zbiera wraz z limfą kancerogeny), ranę wokół dezynfekować.
  1. Kuracja Gersona. Znany na całym świecie lekarz (urodzony w Polsce), oraz jego kliniki leczenia nowotworów. Problemem w tej kuracji są niestety pieniądze… Kuracja w klinice jest bardzo droga. Z dobrych wiadomości to to, że na Internecie można znaleźć dokładne opisy tejże kuracji dostosowane do warunków domowych. Po krótce kuracja ta opiera się na diecie składającej się z picia soków z warzyw i owoców oraz stosowaniu lewatyw z kawy jako oczyszczania organizmu z toksyn.
  1. Kuracja dr Budwig. Kuracja ta w zasadzie polega na spożywaniu oleju lnianego zimno-tłoczonego, nieoczyszczanego i świeżego potocznie zwanego budwigowym. Olej ten zawiera cenne źródło kwasu Omega-3. Olej powinno spożywać się 3 razy dziennie z chudym twarogiem (3 łyżki stołowe oleju + 100 gram chudego twarogu).
  1. Inne kuracje z wykorzystaniem świeżo wyciśniętych soków z owoców i warzyw: Terapia Jensena, Walkera i Cabot.
  1. Kuracje oczyszczające organizm z toksyn. Najtańsze na rynku to te z użyciem plasterków przyklejanych na noc do stóp np.: PLASTRY KINOKI.

Szczegóły w/w kuracji są szeroko i szczegółowo opisywane w Internecie. Tam też można zapoznać się z relacjami osób, które stosowały je z powodzeniem. Nie jest problemem dotarcie do nich, czasami udostępniają swoje nr telefonów, czy też adresy e-mail. O wszystkich próbach podjęcia leczenia za pomocą naturalnych kuracji należy poinformować (skonsultować się) lekarza prowadzącego, który stwierdzi, czy nie widzi przeciwskazań… Proszę pamiętać, że skuteczność tradycyjnej terapii (skalpel – chemia – naświetlanie) to tylko 4%… Próbować należy wszystkiego, opisane powyżej kuracje to przecież sama natura…

Naturalne kuracje antynowotworowe

www.kapsaicyna.eu
Butelka z kapsaicyną www.kapsaicyna.eu

W Internecie dużo można znaleźć informacji o naturalnych kuracjach anty-nowotworowych.
Do najpopularniejszych kuracji stosowanych w domach przez chorych można zaliczyć Kapsaicynę, Amigdalinę zwaną witaminą B17 oraz witaminę C.

Można też wyszukać informację o metodach dr. Simonciniego, dr. Ashkara oraz diety Gersona. Wszystkie te kuracje mają jedną bardzo ważną cechę a mianowicie to, że używane do ich przyrządzenia składniki są w 100% naturalne.

Istotą tychże kuracji jest to, aby nie dostarczać do chorego organizmu żadnych zbędnych substancji chemicznych, które sieją dodatkowe spustoszenie w i tak już chorym organizmie. Aby przyjrzeć się bliżej tymże kuracją wystarczy poszukać w wyszukiwarkach internetowych informacji wpisując odpowiednie zapytania np. Kapsaicyna lub Amigdalina. Wyniki poszukiwań są na tyle duże (kilkaset pozycji), że warto pochylić się nad ich lekturą, ponieważ to nie przypadek, że tych informacji jest aż tyle.

Niejednokrotnie można znaleźć relacje wcale nie anonimowych osób, które wg. diagnoz szpitalnych już powinny się żegnać z tym światem a jednak, po sięgnięciu jak to się niejednokrotnie okazuje później tzw. „ostatniej deski ratunku” żyją i mają się dobrze! Wszystko to za sprawą zwykłego oleju, papryki, sody oczyszczonej czy też jąder pestek Moreli Gorzkiej…

To, że Matka Natura sprawia cuda to już wiemy (czasami na własnych przykładach) ale, to że potrafi poradzić sobie z chorobami nowotworowymi to już wprawia w zakłopotanie samych lekarzy, za którymi stoją przecież poważne koncerny farmaceutyczne.