Archiwa kategorii: Pozycjonowanie stron

Hurtownia tkanin

Mamy już koniec lipca. W świecie mody już po pokazach kolekcji jesień – zima 2015 / 2016. Powoli wszyscy przygotowują już kolekcje na kolejny sezon wiosna / lato. Poszukując wzorców oraz trendów mody natrafiłem na bardzo ciekawą ofertę pewnej hurtowni tkanin.

Hurtownia tkanin o które będę pisał handluje tylko i wyłącznie włoskim asortymentem.  Przeglądając ich ofertę byłem zdumiony jaką szeroką gamę tkanin posiadają.

Bazują na typowo naturalnych tkaninach takich jak jedwabie naturalne, wełny naturalne, bawełny oraz wiskozy.

To chyba największa hurtownia tkanin włoskich oraz jedwabi w Polsce. Jedwabie posiadają w kilku gatunkach czyli: muślin, szyfon, satyna, krepa, żorżeta oraz tafty i szantungi.

Jedwab to bardzo szlachetna tkanina ale bardzo delikatna. Jeżeli chodzi o wełny naturalne to posiadają w różnych mieszankach oraz gramaturach. Wełny naturalne cienkie na sukienki czy też garnitury po grube tkaniny płaszczowe. Często są to mieszanki wełen owczych z kaszmirem, jedwabiem oraz wełną z alpaki czy też wielbłąda.

Wszystkim polecam tą hurtownię tkanin. Nazwa firmy Izpol. Mieści się ona w Poznaniu przy ulicy Głogowskiej 261. Jeżeli ktoś nie ma okazji dojechać do poznania polecam odwiedzić ich stronę internetową www.izpol.pl – posiadają również e-sklep.

NATURALNE KURACJE ANTY – NOWOTWOROWE cz.II

NATURALNE KURACJE ANTY – NOWOTWOROWE

Najbardziej znanymi naturalnymi kuracjami antynowotworowymi są Kapsaicyna oraz Amigdalina. Mało kto jednak wie, że oprócz tych dwóch znakomitych metod walki z nowotworami mamy też inne równie dobre naturalne kuracje antynowotworowe, w które wyposażyła nas poniekąd sama matka natura. Pozwolę sobie po krótce opisać kilka z nich:

  1. Kuracja dr. Simoncini’ego. Dr. Simoncini to lekarz onkolog, który wywraca do góry nogami wszystko co do tej pory powiedziano nt. nowotworów; kuracja polega na piciu, płukaniu lub lewatywie (w zależności od umiejscowienia) wody (1-dna szklanka) z dodatkiem sody oczyszczonej (2 łyżeczki) z dodanym do niej syropem klonowym lub glukozą (1-dna łyżeczka). Pijemy codziennie po jednej szklance. Sodę oczyszczoną można kupić w sklepie spożywczym, natomiast syrop klonowy i glukozę np. w sklepie zielarskim lub aptece a nawet sklepie spożywczym.
  1. Witamina „C. Podajemy ją w “końskich” dawkach dostosowanych indywidualnie.

Wg. Dr hab. Linusa Paulinga odpowiednią dawka jest ilość od 3-18g. Witamina „C” w mocnym – dużym stężeniu 1000 mg (1g) w zasadzie do kupienia jest tylko na Internecie lub w sklepach z odżywkami dla sportowców. Nasze (nawet zdrowe) organizmy nie przyswoją takiej ilości witaminy „C”, większość z niej zostanie wydalona, lecz tak ma to działać… Najlepsze udowodnione działanie ma również witamina „C” wstrzyknięta dożylnie, lecz z taka formą jej przyswajania w warunkach domowych będzie problem.

  1. Preparat z grzybków Shitake – Reishi – Maitake. Podajemy go wg opisu z opakowania producenta tj. ok. 1-2 tabletek dziennie. W zasadzie preparat ten jest do kupienia tylko na Internecie.
  1. Zioła. Istnieje wiele przepisów kuracji ziołami. Do najważniejszych zaliczyć można te z publikacji Elżbiety Zielińskiej i księdza Czesława Klimuszki. Tu uwaga: posługujmy się TYLKO i WYŁĄCZNIE oryginalnymi recepturami w/w autorów, a nie gotowymi produktami, które można kupić w sklepach czy też aptekach. Gotowe produkty są dalece modyfikowane. W/w publikacje można znaleźć na Internecie.
  1. Kuracja NIA – George Ashkar. Metoda ta polega na usuwaniu z organizmu toksyn za pomocą czosnku i cieciorki. Opis kuracji: Ashkar proponuje na nodze (poniżej kolana) na noc przyłożyć rozdrobniony czosnek (najlepiej w obrębie pierścionka) i zakleić plastrem. Kiedy zrobi się bąbel, należy go przeciąć i na taką „sączącą się ranę” dać… cieciorkę (ciecierzycę). Na wierzch w podwójnie złożonej ściereczce z wyciętym kołem z jednej strony przykładać liść kapusty (aby rana nie wysychała). Zabandażować ranę. Dwa razy dziennie przez dwa miesiące trzeba wymieniać cieciorkę (która pęczniejąc zbiera wraz z limfą kancerogeny), ranę wokół dezynfekować.
  1. Kuracja Gersona. Znany na całym świecie lekarz (urodzony w Polsce), oraz jego kliniki leczenia nowotworów. Problemem w tej kuracji są niestety pieniądze… Kuracja w klinice jest bardzo droga. Z dobrych wiadomości to to, że na Internecie można znaleźć dokładne opisy tejże kuracji dostosowane do warunków domowych. Po krótce kuracja ta opiera się na diecie składającej się z picia soków z warzyw i owoców oraz stosowaniu lewatyw z kawy jako oczyszczania organizmu z toksyn.
  1. Kuracja dr Budwig. Kuracja ta w zasadzie polega na spożywaniu oleju lnianego zimno-tłoczonego, nieoczyszczanego i świeżego potocznie zwanego budwigowym. Olej ten zawiera cenne źródło kwasu Omega-3. Olej powinno spożywać się 3 razy dziennie z chudym twarogiem (3 łyżki stołowe oleju + 100 gram chudego twarogu).
  1. Inne kuracje z wykorzystaniem świeżo wyciśniętych soków z owoców i warzyw: Terapia Jensena, Walkera i Cabot.
  1. Kuracje oczyszczające organizm z toksyn. Najtańsze na rynku to te z użyciem plasterków przyklejanych na noc do stóp np.: PLASTRY KINOKI.

Szczegóły w/w kuracji są szeroko i szczegółowo opisywane w Internecie. Tam też można zapoznać się z relacjami osób, które stosowały je z powodzeniem. Nie jest problemem dotarcie do nich, czasami udostępniają swoje nr telefonów, czy też adresy e-mail. O wszystkich próbach podjęcia leczenia za pomocą naturalnych kuracji należy poinformować (skonsultować się) lekarza prowadzącego, który stwierdzi, czy nie widzi przeciwskazań… Proszę pamiętać, że skuteczność tradycyjnej terapii (skalpel – chemia – naświetlanie) to tylko 4%… Próbować należy wszystkiego, opisane powyżej kuracje to przecież sama natura…

social media

Wpływ social media na pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron internetowych jest procesem złożonym.  Od pewnego czasu Google, Bing zmieniły taktykę i dla nich liczy się tylko rzetelne, „żywe” środowisko, pochodzenie linków.  Więc czym jest Facebook i Twitter w oczach takich gigantów?

Wszyscy dobrze wiemy, że Facebook i Twitter to dwie największe platformy społecznościowe na świecie. Ilość użytkowników liczymy w miliardach osób.

Ilość zaindeksowanych stron Facebooka daje nam do myślenia?

facebook site
facebook site

Sociale są bardzo dobrą pożywką dla SEO! Tętnią życiem, dlatego linki które się na nich znajdują są traktowane jako źródła wiarygodne.

Musimy jednak spełnić jeden warunek. Wszelkie wpisy powinny być udostępniane publicznie.

Często chroniąc nasz wizerunek, zawężamy nasze wpisy tylko do kręgu znajomych. Takie wpisy są chronione i nie są indeksowane. Nie mają one wpływu i wartości jeżeli chodzi o SEO.

Wiadomości i linki udostępniane na tym portalu przez osoby o większym autorytecie społecznym (osoby mające sporo znajomych, są obserwowane) uzyskują większą wartość w Bing.  Google traktuje to  jako sygnał i mogą się pojawić w „Topie” w tej wyszukiwarce.

Google i Bing biorą również pod uwagę ilość udostępnień naszych wpisów. Im większy ruch, zainteresowanie tym lepszy rating w wyszukiwarkach.
Bing bierze pod uwagę czy dany link został opublikowany zarówno na Twitter jak i na Facebook. Jeżeli tak się stanie zyskuje większe zaufanie i wartość.

Małpki @ i Haszki #!

Kolejna ciekawa kwestia tajemniczych znaczków? Ale po co nam to?

Odpowiedź bardzo prosta. Haszki (#) przypisują nam wpisy do tak zwanych kategorii i słów kluczowych. Często szukamy czegoś w wyszukiwarce Facebooka lub Twitta.

Dodając tajemnicze „krzaczki” w naszych wpisach świadomie przypisujemy je do danych kategorii co wiąże się z tym, że zamieszczamy nasze linki wielu miejscach.

Czy warto?

… warto!